Ostatné šnúrky


Šnúrky - New Technology

Svet elektrotechniky vkročil aj do odvetvia výroby šnúrok. 
V našej ponuke máme:

a: šnúrky so zabudovanou sústavou slúchadiel s univerzálnymi koncovkami do telefónov

Šnúrka so zabudovanou sústavou slúchadiel, mikrofónom a s tlačítkom na príjem hovorov šnúrka ma 4 univerzálne koncovky pre rôznemodely telefónov. Táto súprava je charakteristická tým, že nemáte žiadny problém s vysiacími  káblami od slúchadiel.
Súprava je balená individuálne v kartóne s logom klienta (500ks). Minimálne množstvo na výrobu je 200ks
Logo na šnúrke môžeme potláčať max.v 4-och farbách.

b:  šnúrky s plastovými koncovkami v ktorýchje zabudovaný USB kľúč

Šnúrka na krk s USB pamäťou  vstavanou do spony. Veľmi zaujímavé a inovatívne riešenia. Rozmery 30x50mm USB pracky. Odporúčame vykonávanie šnúrky MAX, šnúrka, ktoré je vytlačená v plnej farbe a šitá na širši rozmer pásky. 1 ks/vrecko, 500 v kartóne.
Minimálna objednávka 50 ks.

Kapacita 1 do 128 gigabajt (Toshiba /Samsung). Vlastné farby a tlač šnúrky podľa Pantone. Pred každou objednávku, testujeme USB. Záruka na USB 1 rok, 10 rokov života.

POZOR – možnosť potlače na plastovú časť


 

Šnúrky silikónové 

Silikón na krk s farebným PVC, tlačené metódou sieťotlače., minimálne množstvo:2000ks
Termín dodania: 21-35 pracovných dní. Dostupné šírky: 10mm, Tlač logo: Iba jedna farba


 

Šnúrky zipsové - Zipper 

Šnúrka a jej konečný vzhľad  závisí na individuálnej potreby zákazníkov. Veľký výber príslušenstva v podobe rôznofarebných  karabiniek,  príveskov a príslušenstva na telefón dáva jedinečnú príležitosť vyskladať nenapodobiteľnú šnúrku.

Minimálne množstvo je 2000ks, termín dodania je 21- 35 pracovných dní. Potlač loga – elastomer max. v 3 farby. Pri týchto zipsových šnúrkach je možnosť výroby ľubovoľného farebného odtieňu celej šnúrky a príslušenstva.

Tipy potlače: 
Pri tomto tipe šnúriek je logo vyrobené ako pripojený elastomér k zipsu. To logo môže mať rôznu podobu v závislosti  od požiadavky zákazníka. Počet farieb je však obmedzený na počet - 3 farby podľa Pantone vzorkovníka.


 

Šnúrky kovové: 

Super elegantné a exkluzívne šnúrky majú podobu bižutérie štandardne ukončené držiakom na mobilný telefón. Ponúkame klasické kovové remienky a šnúrky s pleteným popruhom, resp. gumou.
Veľmi zaujímavé, inovatívne a často objednávané ! Minimálne množstvo je 50ks, potlač sa odporúča gravírovanie a termín realizácie je 14 – 21dní. 

Reflexné šnúrky: 

 
 

Spôsoby upevnenia:

 

Karabínky / Koncovky / Háčiky / Koncovky na telefón:

 

Spony / Poistky / Farebné spony:

 

Príslušenstvo: 

 

Balenie:
Každý tovar je balený po 10, 25 alebo 50ks a dodávaný v príslušnom obalek zákazníkovi. Obal nie je označený našou firmou a tak môžete spokojne poslať tento tovar konečnému spotrebiteľovi.
Váha produktov: 500 ks. - 15 kg. , 1000 ks. - 30 kg.